TERRIN MED LOCK samt FAT, porslin, Mason, England.

213274. TERRIN MED LOCK samt FAT, porslin, Mason, England.

Terrin med lock, total längd ca 27 cm.
Fat, längd 34 cm.

Slitage. Krackelyrer. Spricka i lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, längd 34 cm.

Antal besök: 743