SVÄRDKÄPP, 1800/ 19-tal, med beninlägg.

213265. SVÄRDKÄPP, 1800/ 19-tal, med beninlägg.

Längd 92 cm.

Åldedrsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 92 cm.

Åldedrsslitage.

Antal besök: 775