NACKSTÖD, Mangbetu, Kongo. Afrika.

21323. NACKSTÖD, Mangbetu, Kongo. Afrika.

Längd 48 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48 cm.

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 017