KÖKSSOFFA, furu, utdragbar, Karl Johan stil, 1800/1900-tal.

213218. KÖKSSOFFA, furu, utdragbar, Karl Johan stil, 1800/1900-tal.

Längd 191, bredd 55, höjd 90 cm.

Sprickor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 896