BESTICK, 48 delar, Jernbolaget Eskilstuna, 1900-tal.

213153. BESTICK, 48 delar, Jernbolaget Eskilstuna, 1900-tal.

12 gafflar, längd 19,5 cm.
12 knivar, längd 23 cm.
18 fruktknivar, längd 18 cm.
2 smörknivar.
2 ostknivar.
Skinkbestick.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 gafflar, längd 19,5 cm.
12 knivar, längd 23 cm.
18 fruktknivar, längd 18 cm.
2 smörknivar.
2 ostknivar.
Skinkbestick.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 6 675