LJUSSTAKAR i malm. Barock stil. Replika från Regalskeppet Vasa.

213128. LJUSSTAKAR i malm. Barock stil. Replika från Regalskeppet Vasa.

Ett par ljusstakar i malm, kopia av bronsljusstakar på regalskeppet Vasa
Höjd 11,5 cm
Stämplade Vasa Malm under ljusbrickan.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 8 548