SOFFBORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, 1900-talets mitt.

21309. SOFFBORD, Bröderna Miller AB, Bankeryd, 1900-talets mitt.

Längd 93, bredd 50, höjd 54.

Fanérskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93, bredd 50, höjd 54.

Antal besök: 3 672