MATSALSMÖBEL, 7 delar, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds möbelfabrik AB, 1900-tal.

213088. MATSALSMÖBEL, 7 delar, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds möbelfabrik AB, 1900-tal.

Bord med två iläggsskivor. Två karmstolar samt 4 stolar.

Bordets diameter 116 cm( + 55 x2 cm). Höjd 74.5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 774