SMYCKEN, 6 delar, bärnsten/bärnstensimitation. 1900-tal.

213033. SMYCKEN, 6 delar, bärnsten/bärnstensimitation. 1900-tal.

3 halsband, 2 broscher samt en ring.

Bruksslitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka skador.

Antal besök: 614