LEKSAK, Bulldozer, Japan, 1900-talets tredje kvartal.

213015. LEKSAK, Bulldozer, Japan, 1900-talets tredje kvartal.

Plåt(plast.
I originalförpackning. Batteridriven och fungerar.

Förpackning med skador/slitage. Leksak i mycket fint skick/ smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåt(plast.

Antal besök: 852