BÅTMOTOR, YAMAHA MALTA.

BÅTMOTOR, YAMAHA MALTA.
213010. BÅTMOTOR, YAMAHA MALTA.

Ny olja i växelhus samt impeller.

hästkrafter okänd

Fungerar bra enligt kund.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

hästkrafter okänd

Fungerar bra enligt kund.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 724