KRYDDHYLLA, glas med vitmålat träställ, "Reda", 1900-talets första hälft.

212946. KRYDDHYLLA, glas med vitmålat träställ, "Reda", 1900-talets första hälft.

Hylla med 24 stycken behållare i glas
Längd 78, bredd 22, höjd 34,5 cm.

Nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg och färgbortfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 321