TRÄLÅDOR, 2 st. Delvis Nitroglycerin aktiebolaget Gyttorp.

212938. TRÄLÅDOR, 2 st. Delvis Nitroglycerin aktiebolaget Gyttorp.

Nitroglycerin aktiebolaget Gyttorp, längd 64, bredd 34, höjd 19 cm
Royal Edinburgh, Scotch Whisky, stämplad Katrineholm på sidan, längd 37,5, bredd 32,5, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 013