212820. C J BILLMARK. 9 Litografier ur "Stockholms pittoreska omgifningar" Tryckt av Lemercier, Paris, 1800-tal.
Motiv från "Kongl Djurgården". Bladstorlek 25 x 34,5 cm.
Något gulnade blad med åldersfläckar. Mindre revor i marginalerna på några blad.