FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets första kvartal.

212776. FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets första kvartal.

Höjd 72 cm med kupa och rör.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm med kupa och rör.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 851