SPEGEL MED KONSOLSKÅP, mahogny/rotfaner, sent 1800-tal.

212749. SPEGEL MED KONSOLSKÅP, mahogny/rotfaner, sent 1800-tal.

Spegeln 137 x 57 cm, skåpets längd 72, bredd 36, höjd 81 cm.

Slitage samt krackeleringar på spegelns baksida.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 835