HYLLA, Bokhylleserien "3000", ABOS i Vaggeryd, 1960-tal.

212673. HYLLA, Bokhylleserien "3000", ABOS i Vaggeryd, 1960-tal.

Tre hyllplan fanerade i teak. Svarta gavlar. Längd 79, höjd 77 cm.

Bruksslitage, smärre skav märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 215