212667. PORSLINSDOCKOR, 3 st, Tyskland, 1900-tal.
En docka stämplad med Germany 146. Blinkande ögon. Längd 60 cm.
En docka stämplad med Made in Germany 390. Blinkande ögon. Längd 46 cm.
En docka med flera stämplar. Blinkande ögon. Längd 41 cm.
Största dockan med spricka i porslinet samt någon docka med fotnagg. Åldersslitage.