19 mattallrikar, 16 djupa tallrikar, 22 entrétallrikar, 21 assietter, såsskål, 3 uppläggningsfat, 4 lövformade skålar, 10 tekoppar med fat, 25 kaffekoppar, 20 kaffefat, 6 mockakoppar med fat.
Enstaka nagg. Slitage.
Enstaka nagg. Slitage.