En docka stämplad med S&H 1079. DEP. Germany. 14. Sheer Elegance. Rörliga leder. Längd 63 cm.
En docka stämplad med Germany. B.5. Rörliga leder. Längd 60 cm.
Åldersslitage.
Åldersslitage.