STATYER, 2 st, Ibo, Nigeria. Afrika.

21261. STATYER, 2 st, Ibo, Nigeria. Afrika.

Trä. En kvinnlig och en manlig figur. Höjd 104-110 cm.
Proveniens: Karl Edvin Axelsson.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 587