EDWIN ALMGREN. Olja på duk, signerad och daterad 1926.

212564. EDWIN ALMGREN. Olja på duk, signerad och daterad 1926.

Stilleben. Ca. 58x48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. Ca. 58x48 cm.

Antal besök: 3 355