ÖVNINGSFIOL SK STUMFIOL.

ÖVNINGSFIOL SK STUMFIOL.
2125005. ÖVNINGSFIOL SK STUMFIOL.

Daterad 1938 i romerska siffror och med runmärkning, mahogny, längd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 722