SKRIVBORD med STOL, Engelsk stil, 1900-tal.

21247. SKRIVBORD med STOL, Engelsk stil, 1900-tal.

Bord, nyckel finns, längd 135, bredd 75, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 561