STOLAR, 1 par barockstil, rikligt skurna med kungakrona, puttisar, 1900-tal.

212427. STOLAR, 1 par barockstil, rikligt skurna med kungakrona, puttisar, 1900-tal.

Rikligt skurna stolar, klädda i sidentyg.

Skada, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skada, bruksslitage.

Antal besök: 1 134