HELENA GIBSON. fat, glas " kärlekens öga " signerat.

212414. HELENA GIBSON. fat, glas " kärlekens öga " signerat.

38,5 x 38,5 cm.

Mindre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5 x 38,5 cm.

Mindre slitage, repor.

Antal besök: 950