Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
AKKE HUGUES MALMESTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 43.
21235. AKKE HUGUES MALMESTRÖM. Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad 43.
Ca 64 x 58 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 64 x 58 cm.
Auktionshuset Kolonn
922