GLAS, flussglas, 3 st, 18/1900-tal.

212348. GLAS, flussglas, 3 st, 18/1900-tal.

2 skålar med ovandel i flussglas och metallfot. Höjd 17-1,5 cm. 1 vas i flussglas med metallfot. Höjd 22,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 831