Silverinlägg, Stämplad gustavsberg argenta A 20. Höjd 29 cm. Bredd 12 cm.
En fot med nagg, en fot ytterligare med obetydligt nagg. Övrigt smärre åldersslitage.
Wilhelm Kåge (1889–1960)