ERIC LUNDGREN. olja duk, signerad Eric Lundgren, 1900-tal, Saluhallen i Göteborg.

212194. ERIC LUNDGREN. olja duk, signerad Eric Lundgren, 1900-tal, Saluhallen i Göteborg.

85 x 107 cm.
Eric Lundgren (1907- ).
Inkl belysning.

Eric Lundgren (1907–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 107 cm.
Eric Lundgren (1907- ).
Inkl belysning.

Eric Lundgren (1907–2001)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 435