BERTIL ALMLÖF. Regn över Östgötaslätten, färglitografi, signerad.

212182. BERTIL ALMLÖF. Regn över Östgötaslätten, färglitografi, signerad.

Bertil Almlöf, Sverige (född 1930)
No 5/20
Bildstorlek: 46 X 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

No 5/20
Bildstorlek: 46 X 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 4 960