BERNT PETER MORÉN. "Vallmo och syrener", olja på duk, signerad.

212169. BERNT PETER MORÉN. "Vallmo och syrener", olja på duk, signerad.

Bernt Peter Morén, Kalmarkonstnär, (1932-1993)
59 X 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59 X 73 cm.

Antal besök: 1 387