ARTHUR C SHORTHOUSE. Cottage at Clive Prior, akvarell, signerad.

212153. ARTHUR C SHORTHOUSE. Cottage at Clive Prior, akvarell, signerad.

Arthur C Shorthouse, England (1870-1953)
48 X 34 cm.

Ej examinerad ur ram, glas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 X 34 cm.

Antal besök: 1 168