GOLVUR, 1900-tal.

GOLVUR, 1900-tal.
212133. GOLVUR, 1900-tal.

Märkt med Stiern BG Sund på urtavlan samt Sie Volvitur Aetas. Nyckel, pendel samt lod finnes. Höjd 220 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad. Urtavlans glas senare.

Gör en kostnadsfri värdering!
212133. GOLVUR, 1900-tal.

Antal besök: 1 903