HYLLSYSTEM, 7 moduler. Peter J Lassen, Montana, Danmark.

21213. HYLLSYSTEM, 7 moduler. Peter J Lassen, Montana, Danmark.

Bok. 3 moduler med glashyllor, 2 moduler med dörrar, 1 modul med 9 lådor, 1 modul med hyllor. Vardera modul längd 70, bredd 30-38, höjd 70 cm. 2 moduler med belysning. 3 socklar medföljer längd 70, bredd 34, höjd 7 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 2 622