Bok. 3 moduler med glashyllor, 2 moduler med dörrar, 1 modul med 9 lådor, 1 modul med hyllor. Vardera modul längd 70, bredd 30-38, höjd 70 cm. 2 moduler med belysning. 3 socklar medföljer längd 70, bredd 34, höjd 7 cm.
Smärre slitage, repor.
Smärre slitage, repor.