SKINKFAT, jugend, gris med äpple, Rörstrand, 1800-tal.

212115. SKINKFAT, jugend, gris med äpple, Rörstrand, 1800-tal.

47 x 26 cm.

Krackelering, missfärgning samt mindre tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 789