Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ALINA WITWITZKA. figurkomposition, blandteknik, signerad och daterad 1999.
212094. ALINA WITWITZKA. figurkomposition, blandteknik, signerad och daterad 1999.
29 x 20cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 20cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
736