VÄGGHYLLA med metallmontering. 1900-talets första hälft.

212035. VÄGGHYLLA med metallmontering. 1900-talets första hälft.

Väggfast hylla i betsat trä och patinerad utskuren gulmetall-dekor
Längd 59 cm
Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 59 cm
Höjd 23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 711