GUNNAR HANSSON. Miniatyrer i keramik. 5 st. Signerad G H.

212030. GUNNAR HANSSON. Miniatyrer i keramik. 5 st. Signerad G H.

5 st vaser, höjd mellan 4,5 cm - 5,5 cm
4 st blå/svart glasyr stämplade GH,
1 st halvt oglaserad signerad GH.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 139