MÖBELGRUPP, Empirestil, 1800-tal. 5 delar.

211940. MÖBELGRUPP, Empirestil, 1800-tal. 5 delar.

Soffa i flambjörk längd 200 cm: Bord i fanérad rotbjörk diameter 103 cm. 3 stolar i björk.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 741