BESTICKSERVIS, "Arvesölv nr. 6", Hans Hansen, 51 delar, silver. Vikt (inklusive stålblad) ca 2090g.

211920. BESTICKSERVIS, "Arvesölv nr. 6", Hans Hansen, 51 delar, silver. Vikt (inklusive stålblad) ca 2090g.

12 Matsskedar
12 Matgafflar
10 Kaffeskedar
12 Dessertgafflar
Såsslev, ca 23cm
2 Upläggningsskedar, ca 15 samt 18cm
2 Tårtspadar.

Bruksslitage. Mindre repor. Skaft på såsslev samt tårtspadar sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 Matsskedar
12 Matgafflar
10 Kaffeskedar
12 Dessertgafflar
Såsslev, ca 23cm
2 Tårtspadar.

Antal besök: 1 721