PARTI GLAS, 19 dlr, bla. Nuutajärvi och Lasi.

21190. PARTI GLAS, 19 dlr, bla. Nuutajärvi och Lasi.

Skål design Kaj Frank, flaska med 6 glas Riihimäen, skålens diameter ca 21 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 834