OKÄND KONSTNÄR. 1800-talets förra hälft. Olja på pannå.

21170. OKÄND KONSTNÄR. 1800-talets förra hälft. Olja på pannå.

Sittande kvinna i landskap. 44 x 35 cm.

Pannåspricka, förstärkningar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 183