KISTA, kamferträ, Kina.1900-tal.

211707. KISTA, kamferträ, Kina.1900-tal.

Rikt skuren dekor. Inrede med låda. Lås följer
Ca Längd 89 cm, bredd 43 cm, höjd 50 cm.

Slitage.
Lås defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Lås defekt.

Antal besök: 892