SKÅL, "Krenit", Herbert Krenchel, Danmark, 1900-talets andra hälft.

211664. SKÅL, "Krenit", Herbert Krenchel, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Emaljerad metall. Diameter ca. 25 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 1 669