LJUSSTAKAR, ett par, argent hache, 1900-tal.

211639. LJUSSTAKAR, ett par, argent hache, 1900-tal.

Höjd ca. 30 cm.

Försilvringsslitage. Fot med slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 30 cm.

Antal besök: 469