KONSTGLAS, 4 föremål.

211635. KONSTGLAS, 4 föremål.

En vas signerad Paul Jörgensen 1996, höjd 18 cm. Vitfärgad vas, höjd 17 cm. Gulfärgad skål, diameter 22 cm. Vitt fat med blå kant, diameter 35 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
211635. KONSTGLAS, 4 föremål.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 125