BIBLIA, "Thet är, All then helga Skrifft på swensko..." Henrich Keyser, Stockholm 1674.

211582. BIBLIA, "Thet är, All then helga Skrifft på swensko..." Henrich Keyser, Stockholm 1674.

Skinnband.

Slitage, skador på pärm. Gulnade sidor, fläckar. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinnband.

Antal besök: 1 074