MYNT, SEDLAR samt MEDALJER, 1800/1900-tal.

211542. MYNT, SEDLAR samt MEDALJER, 1800/1900-tal.

Bland annat Medalj Stockholmsutställningen 1866, några silvermynt, svenskt och utländskt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 771