Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
HUGO JOSEPHSSON. Olja på duk, fiskebåtar, signerad.
21149. HUGO JOSEPHSSON. Olja på duk, fiskebåtar, signerad.
45 x 75 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 75 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
4 605